Diagnostický systém, který maximalizuje váš výkon

Všechny procesy v organismu, které se odehrávají bez lidského vědomí, jsou řízeny samostatnou částí nervového systému - autonomním nervovým systémem (ANS). Cílem řízení je zachování vnitřní rovnováhy organismu. Podílí se na něm vždy obě části ANS označované jako sympatikus a parasympatikus.

mySASY využívá nejmodernějších vědeckých poznatků, moderních dostupných technologií a především originálních algoritmů analýzy a interpretace dat, umožňující sledovat aktivitu obou částí systému i v terénních podmínkách.   

Aktuální stav autonomního nervového systému, především hodnocení aktivity obou jeho větví, detailně popisuje vliv předchozího zatížení na vnitřní rovnováhu organismu a umožní tak stanovit další optimální tréninkový režim.

Tréninkový profil mySASY

Stanovení tréninkového profilu je prvním krokem ke skutečnému tréninkovému zlepšování. Je to způsob, jak se dozvědět, které tréninkové a regenerační postupy vašemu tělu svědčí a které naopak nikoliv. Díky přesnému sledování variability srdeční frekvence mohou již první měření odhalit zcela zásadní informace, které pomohou změnit celý váš dosavadní pohled na realizovaný trénink, nebo vás podpoří ve zvyšování jeho efektivity.

Tréninkový profil řeší tři zásadní potřeby každého trenéra:  

  1. Stanoví tréninkový typ, který ukáže, jaká je aktuální kapacita organismu adaptovat se na tréninkové zatížení.
  2. Odhalí, které tréninkové podněty jsou nejvhodnější, tj. pomáhají zvýšit, pro růst výkonnosti zásadní, adaptační reakci.
  3. Identifikuje, které prvky tréninkového režimu působí na organismus negativně a jak silný je jejich negativní vliv.

Jako partner mySASY vám nabízím konzultace a zhodnocení vašeho tréninku pokud se rozhodnete jej používat ve spolupráci se mnou. Marek Vinárek

Marek Vinárek

Jako partner mySASY vám nabízím konzultace a zhodnocení vašeho tréninku pokud se rozhodnete jej používat ve spolupráci se mnou.

Máte-li zájem o více informací k mySASY, tak mi napište. 

Vaše údaje budou použity pouze k vyřízení této zprávy!